تلفن 021 43471
Show menu

WfH

شیوع کرونا در کشور تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. کرونا، برای ما چالش‌های بسیاری داشت که دورکاری یکی از آن‌ها بود. زمانی که شما مجبورید دورکار باشید اما همچنان نیاز به تماس تلفنی و دسترسی به داخلی خودتان از شرکت دارید این چالش چندین برابر می‌شود.

همان‌طور که مستحضر هستید، یکی از مزیت های ویپ (VoIP)، حذف وابستگی‌های فیزیکی جهت دسترسی به سیستم تلفنی و برقراری مکالمات صوتی و یا تصویری از هر نقطه ای می باشد. اما ویپ برای کسب‌ و کارها، معنا و مفهوم مهمتری داشته و اهمیت آن، تنها به برقراری یک مکالمه محدود نمی‌شود؛ در این روزهای سخت که در همه دنیا، همه‌گیرشدن ویروس کرونا سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها تعطیل شوند و یا کارمندان خود را به دورکاری اجباری بفرستند، ابزارهای ارتباطی در بستر اینترنت به خصوص VoIP، بیشتر از همیشه اهمیت یافته است.

پس اگر کسب و کاری دارید که هنوز در آن از این تکنولوژی بهره نبرده‌اید و از مرکز تلفن یا سانترال‌های سنتی استفاده می‌کنید، یا باید قبول کنید که بحران کنونی برای شما آسیب های بیشتری به دنبال خواهد داشت و یا این‌که سریعتر دست به‌کار شوید و برای ایجاد یک بستر امن مبتنی بر VoIP اقدام نمایید.

در نگاه اول راه‌اندازی VPN، شاید راهکاری مناسب به نظر بیاید اما هیچ‌گاه راهکاری پایدار و باکیفیت برای تماس‌های تلفنی به شمار نمی‌رود. به همین دلیل شرکت ساعیان ارتباط راهکاری امن و رمزنگاری شده در اختیار شما می‌گذارد تا دیگر نگرانی از بابت کیفیت پایین تماس در راهکارهای مبتنی بر VPN نداشته باشید.

نکته قابل توجه این است، که کاربر شما به هیچ دستگاه و یا سخت افزار ویژه ای نیاز ندارد، تنها از طریق نرم افزار تلفن (Softphone) بر روی موبایل هوشمندتان، لپ‌تاپ یا کامپیوتر شما، تمامی امکانات تلفنی را در اختیار خواهد داشت. البته این امکان از طریق تلفن تحت شبکه یا IP Phone نیز در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید با استفاده از این راهکار، داخلی خودتان رو بر روی IP Phone داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافی است با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

پیام مدیرعامل، به مناسبت سالروز تاسیس شرکت ساعیان ارتباط سالروز تأسیس ساعیان ارتباط را خدمت این خانواده جوان و آینده‌دار تبریک و تهنیت عرض می نمایم. بی شک «ساعیان ارتباط» با در اختیار داشتن سرمایه‌های عظیم به ویژه بهره‌مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می‌تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت‌ های خود در سطح ملی و بین‌المللی حضوری فعال داشته باشد. آرزومندم جایگاه ...
شیوع کرونا در کشور تاکنون سبب شده تا بسیاری از کسب‌ و کارها برای حفظ سلامت تیم‌شان و ادامه فعالیت خود به خانه‌نشینی اجباری و دورکاری تن دهند. کرونا، برای ما چالش‌های بسیاری داشت که دورکاری یکی از آن‌ها بود. زمانی که شما مجبورید دورکار باشید اما همچنان نیاز به تماس تلفنی و دسترسی به داخلی خودتان از شرکت دارید این چالش چندین برابر می‌شود. ... ...
 پس از بررسی موشکافانه نیازمندی‌های ارائه شده و جلسات متعدد با مدیران فنی شرکت توسعه و بهره‌برداری ریلی مپنا، راهکار ادغام سیستم تلفنی سنتی موجود (سانترال پاناسونیک) با سیستم تلفنی نسل جدید از طرف ساعیان ارتباط مطرح گردید که با توجه به امکانات، قابلیت‌ها و در نهایت مقرون به صرفه بودن طرح نهایی، راهکار پیشنهادی تایید و توسط شرکت ساعیان ارتباط، راه‌اندازی و اجرا ...
برخی از مشتریان ما
Andishan
EIED
Madiran
Mapna
alborz-hospital
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top