تلفن 021 43471
Show menu

پس از نیازسنجی از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی (از زیرمجموعه های وزارت جهاد کشاورزی) در مورد راه اندازی سیستم تلفنی تحت شبکه، راهکار جامع کشوری توسط تیم فنی ساعیان ارتباط، طراحی و ارائه گردید.

در این پروژه برای اتصال لینک های تک پورت و دو پورت E1 در مراکز استان ها، از کارت های سنگوما مدل های A101De و A102De استفاده شد که دارای اینترفیس PCI Express و امکان حذف اکوی سخت افزاری هستند. همچنین در هر شعبه، یک کارت آنالوگ B600 که امکان اتصال ۴ خط شهری و یک خط داخلی را دارد، به کار برده شد. این کارت های مقرون به صرفه، برای مراکز تلفن مبتنی بر استریسک و FreePBX بسیار مفید بوده و به خوبی از فکس، پشتیبانی می کنند.

ضمناً در برخی از نقاط هم بنا به نیاز، کارت های A200 نصب گردید که ظرفیت پشتیبانی تا ۲۴ پورت FXO یا FXS را دارند. در نهایت، با توجه به امکانسجی های صورت گرفته، در شعب منتخب، گیت وی های آنالوگ وگا ۵۰ و همچنین گیت وی های دیجیتال مدل وگا ۱۰۰ جهت اتصال خطوط شهری و ارتباط با سانترال سنتی، بکار گرفته شد. معیارهای استفاده از کارت های سنگوما در این پروژه، مثلث کیفیت بالا، قیمت مناسب و گارانتی تعویض ۴ ساله آن بوده که باعث یکپارچگی و پایداری در سیستم تلفنی کشوری گردید.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top