تلفن 021 43471
Show menu

header-NG-AutoP

old-solutions  idea  features  sync  mehrabad

در دنیای امروز که هوش مصنوعی (AI) یکی از مهم ترین گرایش های تکنولوژی بشمار می رود، جایگزینی نیروی انسانی با سیستم های کامپیوتری و واگذاری وظایف تعریف شده به ماشین، امری رایج تلقی می گردد. این وظایف تنها مربوط به کارهای فیزیکی و استفاده از ربات ها نمی شود چرا که در بخش هایی همچون ارائه ی خدمات پشتیبانی، ابزارهایی مانند چت بات (Chatbot) ها توسعه ی چشمگیری یافته اند.

شرکت ساعیان ارتباط نیز در طراحی و تولید محصولات نرم افزاری خود همچون مرکز تماس NG-IPCC، هوشمندی و خودکار سازی را با استفاده از تکنولوژی های مختلف در نظر گرفته و سعی کرده است تا به افزایش راندمان سازمان ها و کسب و کارها، از این طریق کمک نماید.

یکی از محصولات نرم افزاری جدید ساعیان ارتباط با رویکرد مشابه، سامانه ی اطلاع رسانی خودکار با نام تجاری NG-AutoP می باشد. با کمک سیستم Auto Announcement، کلیه ی اعلام های لازم که می بایست در مکان های تعریف شده به صورت عمومی اطلاع رسانی شوند، به صورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی اعلان می گردد.

 

راهکارهای سنتی و مشکلات موجود

راهکار سنتیدر روش های رایج سنتی، معمولا یک یا گروهی از نفرات به عنوان اپراتورهای سیستم اطلاع رسانی و یا پیچینگ، مسئولیت اعلام پیغام های تعریف شده یا مورد نیاز توسط درخواست کننده، در مکان های مورد نظر را بر عهده دارند؛ به عنوان مثال مکان های عمومی همچون ترمینال های مسافری یکی از نمونه های مهم آن بشمار می رود.

در این راهکارها، با توجه به استفاده از تجهیزات صوتی آنالوگ، محدودیت های مشخصی در پیاده سازی و اجرا وجود خواهد داشت؛ از طرفی نباید هزینه های چشمگیر نگهداری و توسعه ی آن را فراموش کرد. همچنین خطاهای نیروی انسانی، فشار کاری و استرس بالا در مکان هایی که ترافیک کاری زیادی دارند و در نهایت هزینه های مربوط به آن، از جمله مواردی است که در این راهکارها با آن رو به رو هستیم.

 

راهکار پیشنهادی

راهکاربرای حذف محدودیت ها و هزینه های ناشی مربوط به نیروی انسانی، شرکت ساعیان ارتبط سیستم اطلاع رسانی خودکار را طراحی و پیاده سازی نموده است به طوری که با ارتباط با سیستم های ثالث و دریافت اطلاعات لازم جهت اعلام و سپس تبدیل متن به گفتار، پیام صوتی مورد نظر در مکان تعریف شده با استفاده از بستر شبکه ی IP، پخش می گردد.

سامانه ی NG-AutoP یک محصول کاملا بومی بوده که با استفاده از تکنولوژی VoIP، محدودیت های سیستم های آنالوگ را نخواهد داشت و با بکارگیری ابزارهای مختلف تحت وب خود، قابلیت های بسیاری را برای کاربران خود فراهم می نماید.

 

امکانات و قابلیت های سامانه ی NG-AutoP

تیم نرم افزاری شرکت ساعیان ارتباط پس از بررسی مشکلات سیستم های موجود و همچنین نیازمندی های مطرح در این گروه از سیستم های نرم افزاری، سعی کرده است تا آن ها را با بکارگیری بهترین روش ها، پاسخ دهد. از همین رو سامانه ی اطلاع رسانی خودکار قابلیت های بسیار متنوعی دارد که برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

- ارتباط با سیستم های ثالث از طریق API تحت وب

- تعریف Zone های مختلف

امکانات سامانه

- تعریف نگاشت میان Zone ها و اعلان های صوتی

- افزودن اعلان های از پیش تعریف شده با استفاده از فایل صوتی دلخواه

- امکان زمان بندی پخش اعلان ها

- مانیتورینگ لحظه ای و آنلاین اعلان ها

- گزارش گیری با جزئیات کامل از اعلان ها

- پشتیبانی از زبان فارسی و انگلیسی

- پشتیبانی از تقویم شمسی و میلادی

AutoP-sena-1

یکپارچگی با سیستم های موجود

یکپارچگی با سیستم های در حال کار و بکارگیری منابع و تجهیزات موجود، یکی از نگرانی هاییست که معمولا از طرف کارفرمایان مطرح می شود؛ چرا که در گام اول کاهش هزینه ها را به دنبال داشته و در گام بعدی مهاجرت به سیستم جدید را تسریع می بخشد.

علاوه بر قابلیت ارتباط با سیستم های اطلاعاتی همچون سامانه ی اطلاعات پرواز (FIDS) از طریق API تحت وب، جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز اعلان، سامانه ی NG-AutoP امکان ارتباط با سیستم های آنالوگ را از طریق مبدل های طراحی شده توسط این شرکت را نیز دارا بوده، به طوری که می توان سیستم های صوتی سنتی را حفظ کرده و از سامانه ی خودکار بهره مند شد.

 

نمونه پروژه ی انجام شده

مهرآبادشرکت دانش بنیان ساعیان ارتباط پس از اجرای موفقیت آمیز مرکز تماس 199 فرودگاه بین المللی مهرآباد و شناخت حاصل از نیازمندی های مربوط به خدمات و تسهیلات فرودگاهی، توانست سامانه ی NG-AutoP را در همین فرودگاه به عنوان مهم ترین و پر ترافیک ترین فرودگاه کشور اجرا نماید. سامانه ی اطلاع رسانی خودکار در تمامی ترمینال های این فرودگاه در حال حاضر در حال بهره برداری بوده و تا کنون توانسته است رضایت هموطنان و مسافرین گرامی در دقت و صحت عملکرد خود را جلب نماید.

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود


احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top