تلفن 021 43471
Show menu

Advanced Recovery

در نسخه های قبلی فری پی بی ایکس، ماژول High Availability یا همان HA بر روی دو سرور اصلی و پشتیبان نصب می گردید و دو سرور با استفاده از آدرس IP شناور، در دسترس قرار می گرفتند. اما این ماژول با تغییرات ساختاری FreePBX در نسخه های بعدی یعنی 14 و 15 سازگار نبوده و با توجه به بروزرسانی سیستم عامل CentOS، عملا امکان نصب این ماژول بر روی نسخه ی جدید وجود نداشت.

اما در نسخه ی 15، تیم Sangoma به عنوان توسعه ی دهنده ی اصلی FreePBX، دو ماژول API و Backup and Restore را با طراحی کاملا جدید را عرضه نمود که قابلیت های بسیار متنوعی را برای این مرکز تلفن فراهم کرده است. به همین ترتیب با استفاده از قابلیت های این دو ماژول، ماژول جدیدی با عنوان Advanced Recovery توسعه یافت که جاگزین ماژول HA برای نسخه های جدید خواهد بود.

این ماژول وضعیت دو سرور را مانیتور کرده و در صورت بروز مشکل برای سرور اصلی، سرور پشتیبان را وارد مدار می نماید. یکپارچگی این ماژول با EPM به شما این امکان را می دهد تا تلفن ها، گیت وی ها و ... را نیز در زمان جا به جایی، به سرور پشتیبان منتقل نموده و در صورت نیاز، اسکریپت دلخواه خود را اجرا کنید.

برای آشنایی بیشتر با این ماژول می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

ماژول Advanced Recovery چیست و چه کاربردی دارد؟

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top