تلفن 021 43471
Show menu

iran moein

شرکت ایران معین، به عنوان یکی از شرکت های معتبر و فعال ارائه کننده خدمات بیمه ای، به خصوص در مناطق آزاد، شناخته می شود. این شرکت دارای شعب و نمایندگی های زیادی در مناطق مختلف کشور بوده و به منظور برقراری ارتباطات تلفنی بر بسته شبکه ی IP و با هدف کاهش هزینه ها، اقدام به راه اندازی ویپ (VoIP) و سیستم های تلفنی تحت شبکه (IP-PBX) نموده اند.

پس از تماس کارشناسان این شرکت با دپارتمان فروش ساعیان ارتباط و شرح نیازمندی ها و ساختار شبکه ی ارتباطی موجود میان دفتر مرکزی و شعب، به منظوری راه اندازی سیستم های تلفنی، مراکز تلفنی یستار (Yeastar) سری S، پیشنهاد گردید که با توجه به مدل های مختلف با ظرفیت های گوناگون، این امکان را فراهم می نماید تا برای شعب با توجه به نیازمندی و تعداد کاربر، کمترین هزینه صورت گیرد.

بر همین اساس برای نمایندگی ها و دفاتر با ظرفیت های پایین، از مرکز تلفن یستار S20 که از 20 کاربر سیپ پیشتیبانی می کند، استفاده شد. از طرفی در شعب با تعداد کاربران و خطوط شهری بیشتر، مرکز تلفن مدل S100 شرکت Yeastar با پیشتیبانی از 100 کاربر که قابلیت افزایش تا 200 کاربر را نیز دارد، بکارگرفته شد.

iran-moein

در شعبه مرکزی نیز با توجه به بالا بودن تعداد خطوط آنالوگ شهری و کاربران، از ترکیب گیت وی های آنالوگ سنگوما سری وگا 50 در کنار نرم افزار استریسک، بهره برداری شده است.

پس از برقراری ارتباط میان مراکز تلفنی از طریق ترانک SIP، مسیریابی تماس ها بر اساس کمترین هزینه نیز پیاده سازی شده تا برقراری ارتباط با شبکه ی مخابرات (PSTN)، با پایین ترین هزینه صورت پذیرد.

بیمه ایران معین پس از بررسی برندهای مختلف تولید کننده ی تلفن های ویپ، برند آکووکس Akuvox را برگزید؛ که کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب و 18 ماه گارانتی تعویض، از پارامترهای مهم در تصمیم گیری این شرکت بوده است.

در این پروژه با توجه به ویژگی های مورد نیاز و شرایط موجود، از مدل های R52P ،R50P، R53P، R63G وR59P به ترتیب با یک، دو، سه و 6 اکانت SIP (قابلیت اختصاص همزمان خط داخلی) استفاده شد. این مدل ها همگی دارای صدای HD بوده و از PoE پشتیبانی می کنند.

مدیران محترم فنی شرکت بیمه ایران معین، در راه اندازی این پروژه، با بهره مندی از دانش بالای خود و همچنین تجهیزات با کیفیت و کارایی بالا، توانسته اند نظر کلیه ذینفعان را جلب نمایند و ما از این دستاورد بسیار خرسندیم.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top