تلفن 021 43471
Show menu

معرفی سری جدید P مرکز تلفن های تحت شبکه Yeastar

yeastar P-Series

کمپانی Yeastar از محصول جدید خود رونمایی کرد. مرکز تلفن های تحت شبکه سری P که چند روزیست معرفی شده‌اند، با رویکرد ارائه قابلیت های پیشرفته تر برای کسب و کارهای غیر SME روانه بازار شدند. کمپانی یستار در سری P، سعی کرده است تا علاوه بر افزایش کارایی و امکانات متنوع، سادگی و راحتی بکارگیری را نیز در اولویت بالا قرار دهد. با سری جدید P بیشتر آشنا شوید:

ادامه مطلب...ماژول Advanced Recovery

Advanced Recovery

در نسخه های قبلی فری پی بی ایکس، ماژول High Availability یا همان HA بر روی دو سرور اصلی و پشتیبان نصب می گردید و دو سرور با استفاده از آدرس IP شناور، در دسترس قرار می گرفتند. اما این ماژول با تغییرات ساختاری FreePBX در نسخه های بعدی یعنی 14 و 15 سازگار نبوده و با توجه به بروزرسانی سیستم عامل CentOS، عملا امکان نصب این ماژول بر روی نسخه ی جدید وجود نداشت.

ادامه مطلب...ماژول اکانتینگ تماس FreePBX

call accounting

کمپانی سنگوما در ماه گذشته علاوه بر رو نمایی از لوگوی جدید پروژه ی محبوب FreePBX، ماژول جدیدی با عنوان Call Accounting را نیز معرفی نمود. این ماژول، به شما این امکان را می دهد تا نرخ مکالمه را برای ترانک های مختلف تعریف کرده و سپس برای هر کاربر، بتوانید گزارش های مختلف هزینه از تماس های ورودی و یا خروجی تهیه نمایید.

ادامه مطلب...تلفن های خود را نو کنید!

akuvox phones

تلفن، در هر قالبی که باشد، بعد از مدتی استفاده، علاوه بر این که از زیبایی ظاهری آن کاسته می شود، لوازم جانبی نیز کارایی خود را از دست می دهند. اما راه حل مقرون به صرفه برای رفع این مشکلات چیست؟ شرکت ساعیان ارتباط به عنوان توزیع کننده و نماینده اصلی تلفن های تحت شبکه ی Akuvox در ایران، در نظر دارد تا خدمات refresh تلفن های این شرکت را به شما مشتریان و همکاران گرامی ارائه نماید.

ادامه مطلب...امکانات جدید یستار!

yeastar new features

کمپانی یستار، که به دلیل کارایی و کیفیت مراکز تلفنی آن شناخته شده است، در جدید ترین بروزرسانی خود، از امکانات و قابلیت های جذاب و بسیار کاربردی رو نمایی کرده است. در نسخه ی 30.14.0.16، علاوه بر بهبود امکانات فعلی، قابلیت زمان بندی Paging و پخش فایل صوتی دلخواه افزوده شده است. همچنین Hot Desking ، کنترل مدت زمان مکالمه و محدودیت تماس های بین المللی بر اساس کشور، از دیگر قابلیت های اضافه شده در این نسخه می باشند.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top